پذیرش ۴۴۰ نفر دانشجوی جدید در دانشگاه علوم پزشکی استان

معاون آموزش و تحصیلات تکمیلی دانشگاه علوم پزشکی کهگیلویه وبویراحمد از پذیرش بالغ بر 440 نفر در 28 رشته مختلف علوم پزشکی در سال تحصیلی جدید در این دانشگاه خبر داد.
پذیرش ۴۴۰ نفر دانشجوی جدید در  دانشگاه علوم پزشکی استان

معاون آموزش و تحصیلات تکمیلی دانشگاه علوم پزشکی کهگیلویه وبویراحمد از پذیرش بالغ بر 440 نفر در 28 رشته مختلف علوم پزشکی در سال تحصیلی جدید در این دانشگاه خبر داد.

به گزارش روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی یاسوج؛ دکتر صدراله محرابی ضمن تسلیت ایام سوگواری سرور و سالار شهیدان و تبریک آغاز تحصیلی جدید به دانشجویان و اساتید، گفت: از این تعداد ۱۶ نفر در ۴ رشته دستیار تخصصی، قریب ۴۰ نفر در ۸ رشته کارشناسی ارشد، ۱۳۴ نفر در رشته های پزشکی و دندانپزشکی و 250 نفر در ۱۴رشته کاردانی و کارشناسی این دانشگاه پذیرفته شدند.

وی با بیان اینکه دانشجویان دستیار تخصصی از ۲۰ شهریور ماه با برگزاری کارگاه‌های مختلف توانمندسازی فعالیت خود را شروع کردند، تصریح کرد: در سایر رشته ها به جز کارشناسی ارشد که ثبت نام آنان به صورت حضوری در ۱۰ مهر ماه انجام و ثبت نام اینترنتی از طریق سایت مدیریت آموزش از بیست و هشتم تا سی و یکم شهریور ماه سالجاری انجام شده، ثبت نام حضوری و شروع کلاس‌ها از دوم تا چهارم مهر ماه جهت گروه‌های مختلف انجام می شود.

دکتر محرابی یادآور شد: به دلیل افزایش ظرفیت رشته پزشکی عمومی امسال برای اولین بار در دانشگاه  برای دو نیمسال مهر و بهمن دانشجوی پزشکی پذیرش شده است.

معاون آموزش و تحصیلات تکمیلی دانشگاه علوم پزشکی استان در پایان از دانشجویان درخواست کرد، ضمن حفظ  اخلاق و رعایت قوانین آموزشی با تلاش و جدیت جهت کسب دانش و معرفت و یادگیری مهارتهای عملی منطبق با نیازهای جامعه  تلاش نمایند.15-142

نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر:
 

خروج