نشست اعتبار بخشی معاونت آموزشی دانشگاه علوم پزشکی یاسوج برگزار شد+عکس

نشست ارزیابی و اعتبار بخشی معاونت آموزشی دانشگاه علوم پزشکی با حضور تیم ارزیابی وزارت بهداشت، معاونین پشتیبانی، آموزشی، پژوهشی و دانشجویی، روسای دانشکده‌ها و مدیران حوزه‌های مختلف دانشگاه برگزار شد.
نشست اعتبار بخشی معاونت آموزشی دانشگاه علوم پزشکی یاسوج برگزار شد+عکس

نشست ارزیابی و اعتبار بخشی معاونت آموزشی دانشگاه علوم پزشکی با حضور تیم ارزیابی وزارت بهداشت، معاونین پشتیبانی، آموزشی، پژوهشی و دانشجویی، روسای دانشکده‌ها و  مدیران حوزه‌های مختلف دانشگاه برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی معاونت آموزشی دانشگاه علوم پزشکی یاسوج؛ مسئول تیم ارزیابی و اعتبار بخشی وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی در این نشست اظهار داشتاستانداردها و عملکردهایی موثر در ارتقاء آموزش علمی علوم پزشکی بررسی می‌شود.

دکتر یارمحمدی با بیان اینکه مهم ترین گزینه در ارتقاء دانشگاه های علوم پزشکی اعتبار بخشی آموزشی است، تصریح کرد: در صورتی که پیشنهاد و انتقادی در خصوص اصلاح استانداردها و سنجه ها وجود دارد به صورت مکتوب و رسمی به معاونت آموزشی دانشگاه تحویل تا مورد بررسی قرار گیرد.

 دکتر نازآفرین حسینی معاون آموزشی دانشگاهعلوم پزشکی یاسوج نیز در این نشست گفترسالت اصلی دانشگاه در حوزه آموزش این است که بتوانیم در کلان منطقه پنج کشوری به دانشگاه های سطح دو ارتقاء پیدا کنیم و دانشجویانی را تربیت کنیم که کارآمد و خلاق باشند و به هدف دستیابی به دانشگاه‌های نسل سوم نزدیک شویم.

علی رضا شکیبایی رئیس اداره بودجه دانشگاه نیز در خصوص ردیف مالی اختصاص داده شده به آموزش توضیحاتی ارائه کرد و افزود: بودجه تخصیص داده شده به معاونت آموزشی دانشگاه رشد چندانی نداشته است.

به گزارش‌وب‌دا؛ در پایان این نشست تیم ارزیابی به دو گروه تقسیم شدند که گروهی به بازدید دانشکده ها و گروه دیگر به بررسی عملکردهای مدیریتی و ستادی پرداختند.1

انتهای پیام/

 

 

 

 

 

نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر:
 

خروج